Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304F), Black, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacit
Достапност:
Шифра: 45562
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2294

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304F), Black, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1280 x 800 pixels, CPU 1.40GHz ARM Qualcomm QUAD Core, Internal Memory: 16GB, microSD, up to 64 GB, RAM: 2 GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v7.01 (Nougat), Battery: Non-removable Li-Ion 7000 mAh,
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Диск 16GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019