Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 3 8 (Black), 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscree
Достапност:
Шифра: 45051
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 3 8 (Black), 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek MT8161, CPU: Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53, GPU: Mali-T720MP2, Internal Memory: 16 GB microSD, up to 64 GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow), Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth v4.0, GPS, FM radio, Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 4290 mAh battery, P/N:
Напреден Филтер
Екран 8'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Слот за Мемориска Картичка ДА
3G/4G LTE Network НЕ
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 16GB EMMC
Боја Црна
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019