Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab3 8, Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capa
Достапност:
Шифра: 44639
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1909

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab3 8, Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek, CPU: Quad-core 1.0 GHz, Internal Memory: 16 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 5 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth: v4.0, Sensors: Accelerometer, Weight: 329gr, Battery: Non-removable Li-Ion 4290 mAh
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 8'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Слот за Мемориска Картичка ДА
3G/4G LTE Network НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 16GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019