Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-T560 Galaxy Tab E, Black/Aluminium Frame 8GB WiFi Tab
Достапност:
Шифра: 42887
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2533

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung SM-T560 Galaxy Tab E, Black/Aluminium Frame 8GB WiFi Tablet, 9.6" Main Display Size, TFT Multi-Touch capacitive touchscreen, 16 Milions colors, 1280 x 768 pixels, 149 ppi pixel density, Multitouch TouchWiz UX UI, CPU Quad-core 1.3 GHz Cortex A7 AMR v7, Chipset Spreadtrum SC8830SE, GPU ARM Mali-400 MP2, 1.5 GB RAM, Operating system: Android 4.4 KitKat, Slot microSD, up to 64 GB, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, Bluetooth v4.0, A2DP, GPS Yes, with GLONASS, USB microUSB v2.0, microSD, up to 64 GB, Main Camera: 5.0 MegaPixels, Geo-tagging, Video 720p@30fps, Secondary Camera 1.9 MegaPixels, Sound: Loudspeaker with stereo speaker, Vibration, MP3 ringtones, 3.5mm jack, Sensors: Accelerometer, Li-Po 5.000 mAh battery, Dimensions: 241.9 x 149.5 x 8.5 mm, Weight: 490 grams, P/N: SM-T560NZKASEE
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Слот за Мемориска Картичка ДА
GPS ДА
3G/4G LTE Network НЕ
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 16GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019