Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO 110-15IBR/Windows 10 (Black) - Intel® Celeron® Processor
Достапност:
Шифра: 70030
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 873

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO 110-15IBR/Windows 10 (Black) - Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz), Intel® HD Graphics 510, 4 GB DDR3 1600 MHz (Onboard), 500GB HDD 5400 rpm, DVD-RW, Webcam 0.3MP with Microphone, WiFi: WiFi 802.11 a/c, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi card, Ports: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), Battery: 3 Cell 24 Watt, Weight: 2.2 kg, 15.6" (1366x768) Panel, P/N:, Recertified,
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019