Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo 330-15IGM/Windows 10 ( PLUM PURPLE ) - Intel® Celeron® Qu
Достапност:
Шифра: 47636
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 579

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo 330-15IGM/Windows 10 ( PLUM PURPLE ) - Intel® Celeron® Quad-Core N4000 (3M Cache, up to 2.6GHz), Intel® HD Graphics 620, 4GB DDR4 2133 MHz, 500GB 5400rpm, DVD-RW, HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768), Windows 10 Home , Recertified,
Можеби ќе Ве интересира