Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3573 (Black) - Intel® Pentium® N4000 Processor (u
Достапност:
Шифра: 47612
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 1408

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 3573 (Black) - Intel® Pentium® N4000 Processor (up to 2.60GHz, 4MB), Intel HD Graphics, 4 GB DDR4 2400MHz , 500GB 5400RPM HDD, DVD+/-RW, Web Camera, Wireless: 802.11bgn, Bluetooth 4.0, 2.4 GHz, Sound by Waves MaxxAudio Pro, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HDMI x 1, Media Card, Battery: 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 45 Watt AC Adapter, 15.6" HD (1366 x 768) WLED, P/N:
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Диск 500GB HDD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019