Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X540MA-DM195T / Windows 10 ( Chocolate Black ) - Intel® Cel
Достапност:
Шифра: 46922
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1460

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X540MA-DM195T / Windows 10 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4GB DDR4, 500GB 5400rpm, Integrated Graphic Card, Bluetooth 4.0, Battery 4cell, 3000mAh, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD card reader, 2kg, 15.6" FULLHD LED (1920x1080), Glare type, Windows 10 Home 64bit, P/N: 90NB0B01-M24530
Можеби ќе Ве интересира