Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 320-15IAP GREY - Intel® Celeron® Processor N3350
Достапност:
Шифра: 46784
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1237

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO IdeaPad 320-15IAP GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3 1600MHz, 500GB HDD 5400rpm, NO ODD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" HD (1366x768), P/N: 80XR011HRI
Можеби ќе Ве интересира