Бренд: HP
Краток опис: Hewlett Packard 250 G6 - Intel® DualCore™ N3350 Processor (2M Ca
Достапност:
Шифра: 46630
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 987

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hewlett Packard 250 G6 - Intel® DualCore™ N3350 Processor (2M Cache, up to 2.4 GHz), Intel® HD Graphics 400, 4GB RAM, 1TB HDD 5400 RPM, HP TrueVision HD web camera, Integrated 10/100/1000 GbE, Realtek 802.11b/g/n (1x1) WiFi and Bluetooth® 4.0 Combo, Ports: 2 x USB 3.1, 1 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo jack, 1 x AC power, 1 x RJ-45, Digital media reader, Battery: 3-cell, 31 Wh Li-ion, Weight: 1.96 kg, Free DOS, 15.6" diagonal HD SVA anti-glare,
Можеби ќе Ве интересира