Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad-Core Celeron N3450 (2M Cache, up
Достапност:
Шифра: 46553
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1526

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad-Core Celeron N3450 (2M Cache, up to 2.2 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, W/O ODD, Intel HD Graphics, BT4.0, 3xUSB (1x2.0, 1x3.0, 1x3.1); VGA WebCam, HDMI, VGA port, 2kg, no LAN, 33WHrs, 3-cell Li-ion, 15.6" HD LED (1366x768) non-glare, PN: 90NB0HG1-M03120
Напреден Филтер
Бренд Asus
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Quad Core
Меморија 4GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред НЕ
Видео HD
Можеби ќе Ве интересира