Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X541NA-GO121 (SILVER), Intel Quad-Core Pentium N4200 Proces
Достапност:
Шифра: 46351
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 572
Редовна Цена: 18,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

14,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 18,199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X541NA-GO121 (SILVER), Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (1.1-2.56GHz, 2M Cache, 6W, 14nm), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 1TB 5400rpm, DVD-RW, Intel HD Graphics (Braswell), BT4.0, Black IMR chassis with hairline pattern, 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.1, HDMI 1.4, VGA port, VGA camera, 1.9kg, 33WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" HD LED (1366x768) glare, PN:90NBE61-M10470
Напреден Филтер
Бренд Asus
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Pentuim Quad Core
Меморија 4GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Windows
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред ДА
Видео HD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира