Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X541NA-GO020 (BLACK), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cac
Достапност:
Шифра: 46238
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 267
Редовна Цена: 12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 12,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X541NA-GO020 (BLACK), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 1TB 5400rpm, 2.5", DVD SuperMulti, Intel HD Graphics, BT4.0, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 1.84kg, 15.6" HD LED (1366x768) glare, None

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира