Бренд: HP
Краток опис: Hewlett Packard 250 G6, Intel DualCore N3060 with (1.6 GHz, up
Достапност:
Шифра: 45564
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1831

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hewlett Packard 250 G6, Intel DualCore N3060 with (1.6 GHz, up to 2.48 GHz, 2 MB cache, 2 cores), Intel HD Graphics 400 , 4GB-1600MHz DDR3 RAM, 500GB 5400rpm HDD, HD Webcamera, DVD+/-RW SuperMulti DL ODD, Ralink 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 + HS Combo, 3 x USB 2.0, 1 x VGA; 1 x HDMI, 1 x stereo microphone in, 1 x stereo headphone/line-out, 1 x RJ-45 LAN Network, 1 x SD/MMC Card Reader, 1 x AC power, High Definition Audio support, Integrated microphone, Integrated stereo speaker, Headphone/line out, Microphone in, Spill-resistant keyboard, Mobile Intel® HM70 Express, 3-cell (31 WHr) Li-Ion up to 6 hours Battery, 65W HP AC Adapter, HP Fast Charge, 15.6" diagonal LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768),
Напреден Филтер
Бренд HP
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред ДА
Видео HD
Можеби ќе Ве интересира