Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X541NA-GO206 (SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Ca
Достапност:
Шифра: 45545
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 421
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

12,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 14,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X541NA-GO206 (SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 1TB 5400rpm, 2.5", DVD SuperMulti, Intel HD Graphics, BT4.0, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 1.84kg, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" HD LED (1366x768) glare, PN:90NB0E83-M02850
Напреден Филтер
Бренд Asus
Екран 15.6'' инчен
Процесор Dual Core
Меморија 4GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 1TB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред НЕ
Видео HD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира