Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00108337 Suction Cup Holder with 2-Talon Locking Plate for
Достапност:
Шифра: 62078
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 408

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00108337 Suction Cup Holder with 2-Talon Locking Plate for Tablet PCs, Holder, Positioning: Horizontal / Vertical.
Можеби ќе Ве интересира