Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH 7" TABLET COVER with integrated keyboard, Color BLACK, wi
Достапност:
Шифра: 38773
Прегледи: 428

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH 7" TABLET COVER with integrated keyboard, Color BLACK, with MICRO USB connection and MICRO TO MINI USB Adapter
Можеби ќе Ве интересира