Бренд: Belkin
Краток опис: Belkin Micro Folio Blacktop for Samsung Galaxy Note 3 White-F8M
Достапност:
Шифра: 41415
Прегледи: 111
Редовна Цена: 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Belkin Micro Folio Blacktop for Samsung Galaxy Note 3 White-F8M688B1C02

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.