Бренд: Point of View
Краток опис: POV Notebook Accessories Kit - existing out of: 480K webcam - US
Достапност:
Шифра: 35115
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 449

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
POV Notebook Accessories Kit - existing out of: 480K webcam - USB HUB - USB cable - earphone / microphone - USB keypad - USB mouse - nice leather bag
Можеби ќе Ве интересира