Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Mark Laptop Bag 17", Color: Black, Material: Nylon, 1 ma
Достапност:
Шифра: 10535
Прегледи: 219
Редовна Цена:
749 Ден.
24x КЛУБ РАТА 749 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Mark Laptop Bag 17", Color: Black, Material: Nylon, 1 main laptop compartment with zipper and inside, 1 big pocket for mouse and power adapter, front pocket, trolley bag strap at the back of the bag, Dimension: 41 x 31,5 x 5,5 cm
Напреден Филтер
Бренд Modecom

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира