Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, White
Достапност:
Шифра: 10240
Гаранција (дена): 30
Прегледи: 233
Редовна Цена:
449 Ден.
24x КЛУБ РАТА 449 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, White
Напреден Филтер
Бренд X5TECH
Додаток Торби и Ранци

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира