Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 10 ( BLACK ) , 10,1 inches IPS LCD capacitive touch
Достапност:
Шифра: 47594
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 853

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 4 10 ( BLACK ) , 10,1 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek MT8161, CPU: Quad-core 1.4 GHz QUALCOMM APQ8017, Internal Memory: 16 GB microSD, up to 64 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v7.0 (Nougat), Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth v4.0, GPS, FM radio, Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 7000 mAh battery,

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира