Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-T580 Galaxy Tab A Black/Aluminium, 10" Main Display S
Достапност:
Шифра: 46645
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2000

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung SM-T580 Galaxy Tab A Black/Aluminium, 10" Main Display Size, TFT Multi-Touch capacitive touchscreen, 16 Milions colors, 1920 x 1200 pixels, Multitouch TouchWiz UX UI, Exynos 7870, Octa-Core (1.6GHz), Chipset Spreadtrum SC8830SE, GPU Mali-T830, 2 GB RAM, Operating system: Android 6.0 Marshmallow, Slot microSD, 32GB up to 64 GB, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, Bluetooth v4.2, A2DP, GPS Yes, with GLONASS, USB microUSB v2.0, microSD, Main Camera: 5.0 MegaPixels, Geo-tagging, Video 720p@30fps, Secondary Camera 1.9 MegaPixels, Sound: Loudspeaker with stereo speaker, Vibration, MP3 ringtones, 3.5mm jack, Sensors: Accelerometer, Li-Po 7.300 mAh battery, Dimensions: 155.3 x 254.2 x 8.2mm, Weight: 525 grams, P/N: SM-T580NZKESEE
Можеби ќе Ве интересира