Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304L), Black, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD ca
Достапност:
Шифра: 46232
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 809

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304L), Black, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1280 x 800 pixels, CPU 1.40GHz ARM Qualcomm QUAD Core, Internal Memory: 16GB, microSD, up to 64 GB, RAM: 2 GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v7.01 (Nougat), Battery: Non-removable Li-Ion 7000 mAh,
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Диск 16GB EMMC

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира