Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504X), Black, WiFi + 4G TabletTablet, 8.0 i
Достапност:
Шифра: 45561
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 647

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504X), Black, WiFi + 4G TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek, CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Internal Memory: 16 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 5 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v7.0.1 (Nougat), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth: v4.0, Sensors: Accelerometer, Weight: 329gr, Battery: Non-removable Li-Ion 4850 mAh
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 8'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Диск 16GB EMMC

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира