Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A, LTE, 6B-Pearl White, 8" IPS, 2 GB, 1
Достапност:
Шифра: 45520
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1380

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A, LTE, 6B-Pearl White, 8" IPS, 2 GB, 16 GB EMMC, 1280*800, 10-finger capacitive touch screen, Qualcomm MSM8916 Quad Core 1.2GHz, -, Front: 2M Rear: 5M, Build-in high quality speaker * 1 Mic, BT 4.0, 802.11 b/g/n, G-sensor GNSS Ambient Light Sensor E-compass Hall sensor, 1 x Micro USB 1 x Head phone/ Mic-in 1 x Micro SD (SDXC)/ Max.64GB Miracast, Android 5.0 LollipopPN: Z380KNL-6B019A, 6B-Pearl White; 2GB; 16GB; LTE
Можеби ќе Ве интересира