Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30F), Midnight Blue, 10.1" Wi-Fi, IPS
Достапност:
Шифра: 45333
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1586

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30F), Midnight Blue, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1280x800 pixels, Chipset: Qualcomm Snapdragon 212 APQ8009 Processor, CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex A7, Internal Memory: 16GB, microSD, up to 64 GB, RAM: 2 GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android v5.0 Lollipop, Battery: Non-removable Li-Ion 7000 mAh,
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Слот за Мемориска Картичка ДА
3G/4G LTE Network НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 16GB EMMC
Можеби ќе Ве интересира