Бренд: BlackVision
Краток опис: BlackVision AX1 WIFI Tablet, Black, 7 inch IPS, Resolution: 1024
Достапност:
Шифра: 45247
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1283

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BlackVision AX1 WIFI Tablet, Black, 7 inch IPS, Resolution: 1024 x 600, Chipset: A33, CPU: Quad core 1.2Ghz, GPU: Mali 400 3D hardware acceleration, Internal Memory: 8GB upgrade to 32GB, RAM: 512MB, Dual Camera (0.3MP+0.3MP), 1,080P videos supported, multi-video play, Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, BT: 4.0, I/0 Port: USB2.0 x 1, Earphone Jack x 1, Battery: 2800mAh, Adapter: 5V/2.0 A, Device size: 188 x 109 x 9.5 mm, Accessories: Power Adapter (Charger), USB Cable, HDMI Cable
Напреден Филтер
Бренд BlackVision
Екран 7'' инчен

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира