Бренд: BlackVision
Краток опис: BlackVision AX2 3G Tablet Gold/White, 7 inch IPS, Resolution: 10
Достапност:
Шифра: 45243
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1080

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BlackVision AX2 3G Tablet Gold/White, 7 inch IPS, Resolution: 1024 x 600, 3G WCDMA: 2100/850 MHz, Chipset: MTK 6572, CPU: Dual core 1.2Ghz, GPU: Mali 400 3D hardware acceleration, Internal Memory: 8GB upgrade to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 2MP, Seconday Camera: 0,3MP, 1080P videos supported, multi-video play, OS: Andorid 4.4, Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, BT: 4.0, I/0 Port: USB2.0 x 1, Earphone Jack x 1, Battery: 3000mAh, Adapter: 5V/2.0 A, Device size: 188 x 109 x 9.5 mm, Accessories: Power Adapter (Charger), USB Cable, HDMI Cable
Напреден Филтер
Бренд BlackVision
Екран 7'' инчен

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира