Бренд: BlackVision
Краток опис: BlackVision AX10 3G Tablet, White, 10.1 inch IPS, Resolution: 12
Достапност:
Шифра: 45240
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1149

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BlackVision AX10 3G Tablet, White, 10.1 inch IPS, Resolution: 1280 x 800, 3G WCDMA: 2100/850 MHz, Chipset: MTK 6580, CPU: Quad core 1.3Ghz, GPU: Mali 450 3D hardware acceleration, Internal Memory: 16GB upgrade to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 2MP, Seconday Camera: 0,3MP, 1080P videos supported, multi-video play, OS: Andorid 4.4, Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, BT: 4.0, I/0 Port: USB2.0 x 1, Earphone Jack x 1, Battery: 5000mAh, Adapter: 5V/2.0 A, Device size: 220.2mm x 160.2mm x 9.2mm, Accessories: Power Adapter (Charger), USB Cable, HDMI Cable
Напреден Филтер
Бренд BlackVision
Екран 10'' инчен

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира