Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 3 8 (Black), 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscree
Достапност:
Шифра: 45051
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1040

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 3 8 (Black), 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek MT8161, CPU: Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53, GPU: Mali-T720MP2, Internal Memory: 16 GB microSD, up to 64 GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow), Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth v4.0, GPS, FM radio, Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 4290 mAh battery, P/N:
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 8'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Слот за Мемориска Картичка ДА
3G/4G LTE Network НЕ
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 16GB EMMC
Боја Црна

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира