Бренд: Alcatel
Краток опис: Alcatel Pixi 3 10 3G Tablet 9010, 10.1" IPS LCD HD (1280 x 800),
Достапност:
Шифра: 44330
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1846

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alcatel Pixi 3 10 3G Tablet 9010, 10.1" IPS LCD HD (1280 x 800), black, Android Lollipop 5.40 CPU Quad core 1.3GHz Mediatek MT8127, Memory 1GB RAM + 16GB ROM, Dual camera - 5Mpixels rear camera, 2Mpixels front camera, Bluetooth, GPS, WiFi, MicroSD card slot, Micro USB connector, USB OTG, 3.5mm jack, integrated speaker, Micro SIM slot, Battery 4060mAh
Напреден Филтер
Бренд Alcatel
Екран 10'' инчен
Можеби ќе Ве интересира