Бренд: ST
Краток опис: ST D7717D, Superior Technology, 7" Black/White tablet, DUAL Core
Достапност:
Шифра: 42719
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1392

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST D7717D, Superior Technology, 7" Black/White tablet, DUAL Core, 512MB RAM, 4GB ROM, Android 4.4.2, Multitouch 5 points Capacitive touch screen, 800x480 resolution, format: 16:9, 8 GB ROM, 512MB DDR3 RAM, Camera built in front, Built in microphone and 1W speaker, Wireless Network WiFi 802.11b/g/n, Micro USB, Micro SD slot, G Sensor: Gravity acceleration sensor, 3.5mm headphone jack, Supports USB 3G dongle, CPU: Rockchip 3026, Dual core, 1.2 Ghz, Cortex A9, GPU: ARM Mali-400MP2 GPU, 2xBattery: 3.7v/2.000mAh, USB cable, Adapter 5V/1.5A
Напреден Филтер
Бренд ST
Екран 7'' инчен
Процесор Dual Core
Меморија 512MB RAM
Слот за Мемориска Картичка ДА
GPS ДА
3G/4G LTE Network НЕ
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Андроид
Внатрешна Меморија 8GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира