Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo IdeaTab A10 (A7600), Black/Midnight Blue, 16GB, WiFi Tabl
Достапност:
Шифра: 42676
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1508

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo IdeaTab A10 (A7600), Black/Midnight Blue, 16GB, WiFi Tablet, 10.1", IPS LED capacitive touchscreen, refurbished (изложбен), Resolution 1.280x800, 16Millions colors, Slot microSD, up to 32 GB, 1GB RAM, 16GB (eMMC), 2.0 MP HD Front camera, 5.0 MP Auto focus rear camera, MTK8121 Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 CPU, Android OS, v4.2 (Jelly Bean), Non-removable Li-Po 6340 mAh battery, Accelerometer, GPS, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DY-56 EU plug adapter color: black, P/N: 59407938
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Слот за Мемориска Картичка ДА
GPS ДА
3G/4G LTE Network НЕ
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 16GB EMMC
Можеби ќе Ве интересира