Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD20-09, Foldable Headrest Backseat Holder for iPad,Gal
Достапност:
Шифра: 62067
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PAD20-09, Foldable Headrest Backseat Holder for iPad,Galaxy and most 7-10.4" tabletsSlide-in mounting plate, Firmly hold iPad in the back of the car seat, Clamp with detachable pads fit most bars, 360° rotation, 180° swivel and -20~+20° tilt for best viewing, Material: Aluminum & Plastic, Diameter of bar:12-16mm,
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA