Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD-V2, Foldable iPad table stand, Fit for iPad mini 1/2
Достапност:
Шифра: 62065
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PAD-V2, Foldable iPad table stand, Fit for iPad mini 1/2/3/4 & most tablets, Soft silicone feet provide tablet a range of friendly viewing angles, ABS plastic white, Dimension(folded):155x210x25mm
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA