Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yello
Достапност:
Шифра: 60065
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 760

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug
Напреден Филтер
Бренд Asus
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019