Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X540MA-GQ064T ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 P
Достапност:
Шифра: 48151
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 567

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X540MA-GQ064T ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4GB DDR4, 500GB 5400rpm, Integrated Graphic Card, Bluetooth 4.0, Battery 4cell, 3000mAh, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD card reader, 1.7kg, 15.6" HD LED (1366x768), Glare type, Windows 10 Home 64bit P/N: 90NB0IR1-M02650
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Диск 500GB HDD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019