Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X540UB-DM233 ( Chocolate Black ), - Intel Core i7-8550U (1.
Достапност:
Шифра: 47921
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1511

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X540UB-DM233 ( Chocolate Black ), - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upgrade), 256GB SSD, W/O ODD, NVIDIA GeForce MX110 2GB GDDR5, 802.11AC + BT4.0, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD WebCam, HDMI 1.4, SD card slot, 19.4mm thin, 1.7kg, 42WHrs, 2-cell Li-ion Prismatic Battery pack, 15.6" FHD LED (1920x1080) non-glare type, PN:90NB0IM1-M03220
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Диск 256GB SSD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019