Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-33-C972 - Intel® Celeron® Dual Core Processo
Достапност:
Шифра: 46803
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 632
Редовна Цена: 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 A315-33-C972 - Intel® Celeron® Dual Core Processor N3060 (2M Cache, up to 2.40 GHz), RAM 4 GB, 500 GB HDD, 3xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0), Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" HD (1366 x 768) resolution, Linux, NX.GY3EX.008
Напреден Филтер
Бренд Acer
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред НЕ
Видео HD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира