Бренд: Various
Краток опис: 15.6" Slim Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768
Достапност:
Шифра: 45635
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
15.6" Slim Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768 Glossy, Connector 30 pin, Brand BOE, NT156WHM-N32
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019