Бренд: Various
Краток опис: 15.6" Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768, Conn
Достапност:
Шифра: 45633
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
15.6" Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768, Connector 40 pin, Barnd BOE, NT156WHM-N50
Можеби ќе Ве интересира