Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X541NA-GO123T (Windows SILVER), Intel Dual-Core Celeron N33
Достапност:
Шифра: 45351
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1500

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X541NA-GO123T (Windows SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, W/O ODD, Intel HD Graphics, BT4.0, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 1.84kg, 15.6" HD LED (1366x768) glare, None
Напреден Филтер
Бренд Asus
Екран 15.6'' инчен
Процесор Dual Core
Меморија 4GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Windows
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред НЕ
Видео HD
Можеби ќе Ве интересира