Бренд: Roline
Краток опис: 11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 Cable, USB Type A M - Micro USB B M
Достапност:
Шифра: 39304
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 786

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 Cable, USB Type A M - Micro USB B M, 0.8m
Напреден Филтер
Бренд Roline
Можеби ќе Ве интересира