Бренд: Choiix
Краток опис: Choiix Mini Air-Through Notebook Cooling Pad with Hub WHITE C-HL
Достапност:
Шифра: 35583
Прегледи: 507

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Choiix Mini Air-Through Notebook Cooling Pad with Hub WHITE C-HL02-WP
Можеби ќе Ве интересира