Бренд: Genius
Краток опис: Genius Touch Pen 80S for Tablet PC/SmartPhone, Black
Достапност:
Шифра: 14472
Прегледи: 471

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius Touch Pen 80S for Tablet PC/SmartPhone, Black