Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 2TB HD330 2.5” External Hard Drive, Black, USB 3.2 Gen 1,
Достапност:
Шифра: 48369
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 2TB HD330 2.5” External Hard Drive, Black, USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0, Shock Proof, AHD330-2TU31-CBK
Напреден Филтер
Диск 2TB
Големина 2.5'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA