Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 2TB HV620S 2.5” External Hard Drive, Black, USB 3.2 Gen 1
Достапност:
Шифра: 48363
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 2TB HV620S 2.5” External Hard Drive, Black, USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0, Slim Design (11.5mm thick), AHV620S-2TU31-CBK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019