Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 256GB SSD, XPG SX6000 Lite PCIe Gen3x4 M.2 2280 Solid Sta
Достапност:
Шифра: 48348
Гаранција (дена): 1740

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 256GB SSD, XPG SX6000 Lite PCIe Gen3x4 M.2 2280 Solid State Drive, R/W speed up to 1800/1200MB/s, ASX6000LNP-256GT-C
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019