Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB USB Flash Drive UC360, Golden, OTG Flash Drive integ
Достапност:
Шифра: 26832
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 46

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB USB Flash Drive UC360, Golden, OTG Flash Drive integrates USB 3.2 and microUSB connectors in an ultra-small housing, High speed USB 3.2 data transfer, AUC360-16G-RGD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019